SABAR, s.r.o.
Súvisiace odkazy

Žalúzie

Ponúkame Vám žalúzie, ktorých hlavné charakteristiky sú:

 • skvelý design - extrémne plochý horný profil presne zapadá do zasklievacej lišty každého okna tým zaručuje bezproblémovú manipuláciu pri otváraní a zatváraní okna. Profily a doplnky sú dostupné v bielej, tmavohnedej, svetlohnedej a striebornej farbe. Novinkou je možnosť prispôsobiť farbu profilov vášmu oknu pomocou fólie s imitáciou dreva.
   
 • precízne prevedenie - každý, aj ten najjemnejší detail bol dôsledne prepracovaný. Svedčí o tom napríklad silónové vedenie, ktoré sa v horne časti šponuje až po úplnom dokončení montáže a v spodne časti sa uchytáva pomocou takmer neviditeľného plastového kolíka vo farbe profilu.
   
 • komfortné ovládanie - fednoduchá ovládacia retiazka umožňuje naklápanie, vyťahovanie a spúštanie lamiel.Príchytka zaisťuje pohodlné uchytenie guličkovej retiazky v každej polohe. Spojka retiazky má bezpečnostnú detskú poistku. Veľkou výhodou retiazky oproti klasickej šnúre je jej dlhá životnosť a hlavne - retiazka ostáva aj po rokoch čistá, nezachytaná.
   
 • úpravy pre rôzne okná - všetky montážne prvky sú prekryté pomocou špeciálnych bočných krytov,ktorých tvar je dostupný pre väčšinu u nás vyrábaných plastových okien. Jednoduchým demontovaním krytky sa sprístupní šponovanie silónu.
   
 • farebné prevedenie - možnosť výberu z 37 farebných odtieňov.