SABAR, s.r.o.
Súvisiace odkazy

Výroba plastových okien a dverí 

SABAR, s.r.o. plastové okná, má už viac ako desaťročné skúsenosti s výrobou a montážou plastových okien, balkonových a vchodových dverí. Pri ich výrobe používa profilový systém TROCAL InnoNova_70 - nemeckej firmy TROCAL, ktorá je súčasťou veľkého koncernu profine GmbH. S vedomím svojho významného postavenia na trhu používa profine Group v zmesi surovín všetkých profilových systémov bezolovnaté stabilizátory na báze vápnika a zinku, označované značkou - Greenline.

Základné charakteristiky systému TROCAL InnoNova_70

  • vysoká odolnosť proti zatekaniu a infiltrácii
  • skvelá tepelná izolácia
  • výborná ochrana proti hluku
  • spoľahlivá konštrukcia

S plastovými oknami TROCAL splníme všetky Vaše individuálne želania. Plastové okná navrhneme, vyrobíme a namontujeme, Vaše staré okná demontujeme, odvezieme a ekologicky zneškodníme na vlastnej riadenej skládke odpadov. Montáž, demontáž a murárske práce robíme s maximálnou ohľaduplnosťou a presnosťou.

Profily TROCAL spracujeme podľa požiadaviek na okná každého želaného druhu (jednokrídlové, jednokrídlové výklopné, dvojkrídlové s pevným stĺpikom, plastové okná na "štulp", trojkrídlové, okná s nadsvetlíkmi a podsvetlíkmi, viackrídlové).

V prípade záujmu o naše produkty alebo služby nás prosím kontaktujte prostredníctvom predajcov okien spoločnosti SABAR vo Vašom regióne.

Ponúkame Vám tiež možnosť bezplatnej cenovej kalkulácie zaslaním žiadosti cez web v časti Žiadosť o cenovú ponuku.

© 2008 - 2019 SABAR, s.r.o.